Ангари для футбола

Ангари  для футбола вже давно встигли себе зарекомендувати завдяки численних достоїнств. Для футбольного поля особливим попитом користуються каркасно-тентові або каркасно-металеві ангари. Приклади критих манежів для футбольних полів, можливо, побачити в Києві, а також майданчик для міні-футболу в Львові в СК «Євроспорт». Цей спортивний комплекс має не тільки зал для міні-футболу, а й зали облаштовані для інших видів спорту, а також зону релаксу, центр косметології, бар, спортивний магазин і автостоянку.

Футбольні ангари та варіанти модульних спортивних споруд.

Футбольні ангари, а саме тентові манежі не потребують великих фінансових затрат і зводяться в короткі терміни. У такій споруді можна розмістити не тільки футбольне поле, а й інші приміщення.

 • Тенісні корти
 • Зал для тренажерів
 • Велотрек
 • Легкоатлетичний зал
 • Льодовий каток
 • Басейн
 • Баскетбольні та волейбольні майданчики
 • Роздягальні, сауну, душові кабінки
 • Кафе для спортсменів, місця для уболівальників

Футбольний ангар може бути окремим об’єктом або стати цілим спортивним комплексом з усіма необхідними зручностями. Спортивні швидкобудуюємі модульні будівлі бувають двох основних типів.

 1. Модульні спортзали. Це компактні споруди, які мають особливу популярність серед замовників у зв’язку з невеликими інвестиціями і швидким будівництвом. Футбольні ангари, побудовані за цим методом, можуть стати відмінним рішенням для будівництва за містом. Вони можуть складатися з одного або декількох модулів. Ангар можна обладнати всіма інженерними системами, а також роздягальнями та душовими. Тренування в такому залі будуть комфортними. Також можна помістити адміністративну зону, склад для спортивного інвентарю.
 2. Спортивні комплекси. Швидкомонтовані модульні будівлі мають велику площину критих просторів. У таких ангарах можна розміщувати оздоровчі комплекси, криті шкільні стадіони, басейни і багато іншого. Така конструкція включає в себе несучий каркас різних форм, огороджувальні елементи, ворота, двері та інші елементи в залежності від потреб клієнта…

Футбол всіма улюблена і цікава гра. Футбольні ангари можна купити, облаштувати і здавати в оренду. Для одних людей – це користь здоров’ю, іншим цікаве видовище, ну а для Вас може стати прибутковим бізнесом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *