Ангари для літаків

Ангари для літаків - Метал АнгарАнгари для літаків це не просто зручність чи примха – це необхідність. Тим, хто активно користується послугами авіатранспорту або самостійно пілотує, процес польоту починає сприйматися як щось природне. Хоча насправді це дуже складний процес, успіх якого залежить від безлічі факторів і в першу чергу – від технічного стану літального апарату. Не дарма для техніки регулярно проводиться перед польотна підготовка, що має в собі досить велику кількість дій. Для того, щоб в процесі перевірок не виникало проблем, важливий своєчасний ремонт техніки та відповідні умови зберігання. Тільки повноцінний авіаційний ангар може забезпечити довговічну і безпроблемну експлуатацію техніки.

Ангари для літаків – Метал ангар

Однак металеві ангари для літальних апаратів – це не найпростіше приміщення. Розмах крил літака може становити від десятка до майже сотні метрів. Це створює певні труднощі при зведенні будівлі, через те, що всередині не можна використовувати різноманітні колони та підпори. Ангари для вертольотів можуть абсолютно не відрізнятися від ангарів для літаків, хіба що габаритами, а можуть мати можливість посадки вертольота безпосередньо в ангар, без додаткових пристосувань для паркування.

Існує велика кількість різних видів конструкцій. Вони відрізняються формою і способом будівництва. Це може бути як прямостінний так і арочний ангар, як розбірний так і капітальний. Капітальні ангари найчастіше використовуються на великих аеродромах і в аеропортах. Такі конструкції мають масивний фундамент і будуються для дуже тривалої й активної експлуатації. Перевагою таких ангарів безперечно буде можливість установки додаткового обладнання для сервісу, а також їх відмінна стійкість до стихійних лих. Однак ціна таких об’єктів може досягати просто захмарних сум.

Розбірні ангари для літаків і вертольотів

Для легкої авіації, невеликих авіа стоянок і аеродромів найкращим вибором стануть розбірні модульні ангари. Крім нижчої ціни до їх переваг можна віднести відносну простоту установки та експлуатації. Модульна конструкція ангарів дозволяє монтувати додаткове обладнання або змінювати окремі частини ангара в разі пошкоджень. Розбірні ангари для літаків також бувають утеплені та не утеплені. Залежно від призначення ангара можливо вибрати відповідний для Вас вид. Утеплення може бути зроблено як при будівництві ангара, так і після будівництва.

Метал Ангар пропонує Вам ангари для самих різних цілей. З нашою допомогою можливо придбати ангари для авіації, створити криті спортивні приміщення та навіть побудувати свиноферму. Вибираючи ангари від нашої компанії, Ви отримуєте не тільки потрібну конструкцію, але і весь необхідний перелік послуг, починаючи від допомоги в підборі ангара, закінчуючи транспортуванням і професійним монтажем.