Монтаж металевого ангара

Монтаж металевих ангарів є витребуваним не тільки в Україні, але і в багатьох країнах СНД. Швидко-монтуючі будівлі можна використовувати для зберігання матеріалів, інструментів, продуктів, комфортного утримання тварин, облаштування автостоянок, паркінгів і СТО.

Є чудові приклади, де модульний ангар використовується як адміністративне і житлове приміщення. Будують навіть вахтові селища, що говорить про багатофункціональність модульних ангарів.

Виробництво ангарів вважається в Україні прибутковим бізнесом. У фірмах, що займаються цим видом діяльності можна замовити зведення споруд і їх доставку на об’єкт. Модульні будівлі здатні витримувати підвищені зовнішні навантаження.

Монтаж ангарів та переваги споруд.

Монтаж ангарів з металевим каркасом – хороша альтернатива капітальним будівлям. Такі конструкції  можуть бути довільної форми, тому їх поділяють за формою, на: прямостінні, шатрові, полігональні, арочні.

Отримати готовий об’єкт необхідної площі і вимогам можна в максимально стислі терміни. Ціна буде дешевша рази, ніж будівництво будинку з цегли або бетону.

Виготовлення та монтаж ангарів з металоконструкцій відрізняються рядом переваг:

  • Рентабельність. Ангари, які швидко зводяться, відрізняються простою конструкцією. Монтаж і проектування не вимагають особливого підходу.
  • Загальна вартість матеріалів і всіх будівельних робіт нижче, ніж на будівництво з використанням цегли, блоків та інших матеріалів. Основою для модульних ангарів, які швидко монтуються, служить металевий каркас. Завдяки легкості цих матеріалів та навантаження всієї модульної споруди лише на опорні колони: є можливість скоротити витрати на фундамент. Тобто заливати фундаментний розчин на глибину нище промерзання ґрунту лише під опорні колони каркасу. Такий вид заливки фундаменту називається: колонним.
  • Висока якість споруди. Швидке виконання будівельних робіт і надійність та довговічність будівель перевірено часом, адже термін експлуатації споруд досягають ста років.
  • Мінімальний ризик для бізнесу. У разі необхідності будівлю можна демонтувати і перевезти в інше місце. При цьому трудові, часові та матеріальні витрати будуть мінімальними

Сьогодні, майже всі фермерські господарства, торговельні та промислові підприємства потребують швидкого і якісного будівництва, із застосуванням сучасних технологій. Рекомендовано, щоб монтаж ангарів проводився досвідченими і кваліфікованими майстрами. Тоді будівля буде надійною і довговічною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *