Ангари для виробництва

Металеві ангари для виробництва, сервісу та зберігання використовуються повсюдно. Зведення будівлі для виробничої лінії або сервісного центру великогабаритної техніки може обійтися непомірно дорого. Оренда або покупка приміщень теж не завжди буде оптимальним виходом.

Багато будинків, що здаються в оренду і підходять під подібний вид діяльності можуть виявитися недостатньо енергоефективними. Вся річ у тому, що більшість з них були побудовані ще до 90-х років і використовувалися в якості цехів або заводів. У багатьох випадках в холодну пору року в , ам можливо доведеться опалювати багато непотрібного простору. Або ж дана будівля може не повністю підходити під ваші цілі.

Саме в таких випадках на допомогу приходять модульні розбірні ангари. Ви можете вибрати з досить великого списку конструкцій. Залежно від потреб, це можуть бути прямостінні або арочні ангари, каркасні або безкаркасні споруди.

Ангари для виробництва, що швидко будуються

Виробництво ангарів безпосередньо під конкретні цілі має цілий ряд переваг. Ви можете точно розрахувати кількість необхідного місця і максимально оптимізувати простір. Це дозволить економити не тільки на опаленні та подібних рахунках, а й максимально ефективно виконувати всі необхідні при виробництві або обслуговуванні операції.

Ще в список переваг сміливо можна вписати швидкість зведення всієї конструкції. У той час як будівництво капітальної споруди може тягнутися місяцями та роками, то каркасні ангари можуть бути побудовані в терміни до 1 місяця. Залежно від метражу, наявності утеплення і необхідних комунікацій час будівлі може збільшуватися, але воно все одно буде в рази менше своїх капітальних аналогів. Утеплений ангар мало чим поступається в зручності експлуатації в будь-який час року. За винятком вкрай специфічних вимог до обладнання.

Ще одна перевага ангарів які швидко будуються – невибагливість. Їх можна встановлювати навіть там, де повноцінне будівництво буде неможливе з тих чи інших причин. У разі, якщо не потрібен масивний фундамент для функціонування обладнання, Ви можете більш гнучко підбирати місце для установки.

Ціни таких конструкцій це, мабуть один з ключових чинників. Ангари для виробництва допоможуть заощадити величезні кошти, які можуть бути використані куди більш раціонально.

А завдяки модульності та можливості швидкого демонтажу, ангар завжди можна перевезти на нове місце з мінімальними втратами або продати та компенсувати частину інвестицій.