Міні ангар

Міні ангар – це конструкція площею від 80 до 150 кв.м, яка зводиться за короткі терміни. Такі споруди мають широке застосування в різних сферах.

Їх можна використовувати для: 

  • Виставкові та торгові павільйони, кіоски, зупинки, медпункт;
  • Міні виробництво;
  • Гаражі для легкових і вантажних машин, промислові склади, побутовки;
  • Ферми, овочесховища, цеху;
  • Гаражі для катерів і яхт;
  • Кафе, ресторани, літній тир, міні ринок;
  • Приміщення для вирощування овочів і грибів.

Ціна на міні ангар значно менше, ніж на будівництво капітальної будівлі. Форма конструкції нічим не відрізняється від форми великого ангара. Ангар може бути арочним, Прямостінні, з двосхилим дахом або комбінованої форми конструкції.

В якості обшивки використовують: профільований лист, сендвіч – панелі, тент. Обшивку роблять відповідно до побажань замовника. Різноманітність кольорів обшивки дає можливість надати будівлі оригінальність і привабливість.

Міні ангар відмінне рішення для будівництва бару, кафе, ресторану
Якщо у Вас є давня мрія відкрити ресторан, кафе або булочну, то міні ангар стане відмінним рішенням. Завдяки можливості обладнати ангар системою тепло і водопостачання, кондиціонування, каналізації він відмінно підходить для будівництва швидкомонтованих кафе і ресторану.

Кожен бізнесмен розуміє, що при будівництві споруд будуть чималі фінансові витрати і багато часу. Сучасні технології дають відмінну можливість зводити споруди в короткі терміни. Міні ангар обійдеться в рази дешевше, ніж будівля з цегли або бетону.

 Міні ангар для вирощування овочів і грибів

Ось один з вдалих прикладів. Один заповзятливий бізнесмен з Білорусі взяв в оренду старі міні ангари і пристосував їх під вирощування грибів і овочів. Бізнес швидко набрав обертів, і підприємець почав поставляти багато продукції не тільки в своїй країні, а й за кордон. Урожай він збирає щодня. Все, що було необхідно – це підтримка вологості і певної температури.

Сьогодні однією з найбільш недорогих і поширених технологій для вирощування овочів є гідропоніка. Ті, хто використовує такий спосіб вирощування, збирають урожай круглий рік. Для організації такого бізнесу необхідний утеплений міні ангар і установка, що здійснює крапельний полив. Використовуючи гідропоніку можна досягти високого прибутку в найкоротші терміни.

Міні ангар – відмінне рішення для міні бізнесу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *