Ангар ціна якого дійсно доступна

Ангар ціна цікавить сьогодні багатьох підприємців. Будівлі заслужено отримали свою популярність і актуальні як ніколи. Такі промислові приміщення багатофункціональні та можуть використовуватися з різними цілями: для техобслуговування і ремонту автомобілів, стоянки, зберігання будь – якої продукції, спортивних залів, розважальних центрів і багато чого іншого. Додатково зекономити допоможе можливість придбати ангар б/в.

Ангар ціна від чого вона залежить

Ангар ціна залежить, як і будь – яка будівля від наступних факторів:

  • Площа. В облік береться не тільки загальна площа, але і сума площ стін і покрівлі.
  • Форма металоконструкції. Чим складніша форма ангара, тим дорожче його вартість. Будівництво будівлі прямокутної форми та великої площі економічно вигідніше, ніж будівля складної форми та маленького розміру.
  • Ангар ціна також залежить від типу конструкції. Монтаж утепленого ангара буде коштувати дорожче, ніж монтаж не утепленого. Тут роль грають матеріали якими будуть утеплювати споруду.
  • Вага ангара. Купити недорого будівлю яка швидко будується можна внаслідок легкості. Йде менша витрата матеріалу і, зокрема, металу.
  • Ґрунт, на якому буде стояти будинок. Якщо на ділянці, де буде стояти будова, не потрібно закладати фундамент, то ангар ціна буде значно менше.
  • Отримання документації на дозвіл будівництва. При зведенні будівлі великої площі необхідно мати погодження з місцевими органами влади. Проект повинен бути офіційно затверджений.

Які конструкції міцніші і швидкі в будівництві

Ангар ціна - Метал АнгарПотужний метало каркас є незаперечною перевагою. Але при цьому зростає витрата на матеріал, що позначається на ангар ціна. Арочний ангар швидкий і економний у виготовленні. Це обумовлено простотою конструкції та міцними властивостями арок. Безкаркасні ангари не потребують додаткових фінансових витратах на будівництво і ремонт.

З огляду на різницю в ціні за один квадратний метр, вигідніше саме безкаркасне арочне спорудження. Але можна придбати не нову будівлю, а б/в у хорошому стані, що істотно позначиться на ціні.

Для зведення каркасної споруди необхідна заливка глибокого фундаменту. Бетон протягом певного часу повинен набрати міцність. Це займає до двох трьох тижнів. Саме ці роботи вважаються ключовими. Далі йде монтаж споруди. Що стосується без каркасної технології то тут все просто, через те, що не потрібна заливка фундаменту.

Наша компанія зможе вибрати найбільш прийнятний варіант ангара для Вашого підприємства за доступною ціною.

 

Відображається 1-12 з 28 результатів