Арочний ангар

Арочні ангари - Метал ангарАрочний ангар – один з найбільш універсальних варіантів. Вони використовуються для найрізноманітніших цілей. Зведення авіаційних ангарів, складських приміщень, торгових площ і виставок, виробничих площ – це не весь список сфер застосування арочних ангарів. Специфічна форма робить їх стійкими до різних природних факторів. При сильних снігопадах, вага рівномірно розподіляється по всій площі та виключає нерівномірне навантаження.

Залежно від Ваших потреб можна вибрати кілька різних варіантів арочних ангарів. В першу чергу головні відмінності це наявність або відсутність каркаса. У першому випадку спочатку зводиться каркас, який обшивається зверху. У другому випадку вся конструкція сама по собі є своєрідним каркасом.

Арочний ангар який швидко зводиться

Арочні ангари мають величезну кількість застосувань. Їх можливо використовувати для виробництва, зберігання готової продукції або навіть для створення критої спортивної площадки. Це обумовлено тим, що вони мають універсальну форму і зводяться в найкоротші терміни. Вони застосовуються в аграрній сфері для швидкого зведення зерносховищ. Залежно від умов його можна побудувати всього за два три тижні, що дуже вигідно для бізнесу який розвивається.

Залежно від цілей, можливо вибрати один з методів зведення арочного ангара – каркасний або безкаркасний. У обох конструкцій є як переваги та недоліки.

Каркасний арочний ангар вимагає більше часу для зведення і більш вибагливий до фундаменту. Це обумовлено великою вагою і тим, що для початку потрібно окремо встановити каркас, а потім встановлювати обшивку. Обшивка може бути різною і змінюватися в залежності від призначення. При цьому каркасний варіант зберігає можливість демонтажу і транспортування для перенесення або подальшого продажу.

Безкаркасний арочний ангар

Безкаркасний варіант виграє тим, що не вимагає масивного фундаменту для установки та в цілому невибагливий до умов установки. Процес установки може займати всього від двох тижнів і залучає менше людей, ніж процес монтажу каркасного ангару. Однак такий ангар можна перенести, а відремонтувати якусь одну його частину стає важче. Однак його ціна суттєво нижче.

Незалежно від того, який з видів Ви вирішили купити, головне щоб він відповідав потребам. Для цього потрібно визначитися, для яких цілей будете застосовувати ангар, і який бюджет маєте в своєму розпорядженні під конкретний проект. Фахівці компанії Метал Ангар допоможуть Вам з вибором відповідної конструкції та забезпечать відповідальну доставку та установку ангара.