Каркасні ангари

Каркасні ангари - Метал АнгарКаркасні ангари мають величезну кількість позитивних сторін. Завдяки тому, що спочатку зводиться основа, на яку зверху потім монтується все інше, можна комбінувати різні матеріали. Ви можете встановити скляний дах або ж використовувати покриття тенту.

Сама наявність каркаса збільшує вибір ангара. Він дозволяє не тільки вибирати тип покриття, але і в широких діапазонах змінювати висоту і ширину конструкції, робити дах різних форм. На нього можна також встановлювати додаткове обладнання для найрізноманітніших цілей. При правильному зведенні, ангари з каркасом виграють по міцності корисного навантаження.

Одним з найважливіших моментів при виборі типу споруди може послужити той факт, що при наявності каркаса, весь ангар можна демонтувати та перенести на нове місце з мінімальними витратами. А при необхідності його можна просто продати.

Каркасні ангари – Метал Ангар

До недоліків каркасного ангара перед безкаркасними відноситься в першу чергу ціна. Сама наявність каркаса має на увазі більше витрат на матеріали та оплату праці. Звідси ж ми отримуємо більш тривалі терміни будівництва тому, що для початку потрібно встановити основу, а потім обшивку.

Вся ця конструкція важить значно більше, ніж безкаркасні ангари та вимагає більш потужного фундаменту. Технологія установки має на увазі, що до каркаса прикручуються панелі або ж натягується тент. При першому варіанті, в стики буде потрапляти невелика кількість вологи, що може з часом привести до корозії. Тому за таким ангаром потрібно уважно стежити та не допускати значних пошкоджень.

Але завдяки модульній каркасній системі ремонт буде не таким проблематичним, тому що Ви можете спокійно демонтувати або замінити тільки пошкоджену частину. Це ж стосується і фізичних ушкоджень внаслідок погодних катаклізмів та інших форс-мажорів. Тому, коли вирішили купити ангар, при виборі його виду потрібно визначитися, яке поєднання недоліків і переваг для Вас оптимально.

Каркасні ангари і їх різновиди

Каркасні ангари бувають різноманітних форм. Це може бути:

  • Арочний
  • Шатровий
  • Вертикальний
  • Полігональний

Від форми ангара залежить те, яких габаритів він може бути побудований без використання додаткових опор усередині, скільки корисного простору може бути використано при зберіганні, стійкості до погодних умов і природних катаклізмів. Від форми, в тому числі залежить і ціна кінцевої споруди.

Ангари можуть бути холодними або мати додаткове утеплення. Компанія Метал Ангар пропонує широкий спектр послуг. У нас Ви можете вибрати ангар Б/В, замовити його транспортування і монтаж в найкоротші терміни.