Овочесховище

Овочесховище - Метал АнгарДля того, щоб овочі дійшли до покупця з повним набором вітамін їх необхідно зберігати в спеціалізованому овочесховище. Підприємці прагнуть купити сучасне недороге спорудження під ключ. Каркасне та безкаркасне будівництво ангарів за останніми технологіями зводять нанівець втрату врожаю.

Великим попит мають безкаркасні ангари. Вартість такої споруди в рази менша, ніж зведення будівлі з цегли або бетону. Купуючи ангари, Ви отримуєте відмінний склад і надійне овочесховище чи картоплесховище на довгий час.

Овочесховище. Переваги придбання ангарів

У ангарних конструкціях збереження овочів набагато вище, ніж в необладнаних приміщеннях з цегли або бетону. У непристосованих будівлях можна втратити великий відсоток урожаю і зазнавати збитків. Овочесховище, яке має автономну систему управління, найкращий вихід через те, що показники втрат зводяться до мінімуму. Фото ангарів каркасних, без каркасни шатрових та б/в можливо переглянути на нашому сайті.

У спеціалізованих приміщеннях є певні інженерні технології, завдяки яким підтримується необхідний мікроклімат. Наявність автоматизованої системи управління в овочесховищі забезпечує роботу комплексу на протязі довгого часу.

Головні переваги таких споруд це:

  • Довговічність експлуатації
  • Економтая коштів на придбанні і догляді
  • Швидкий монтаж та демонтаж споруди
  • Якість зберігання овочів

Ангар – надійне овочесховище

Кожен вид овочів вимагає свої умови зберігання його в безпечному овочесховище. Це необхідно не тільки для збереження зовнішнього вигляду, але і для збереження харчової цінності.

Технологія зберігання картоплі відрізняється від технології зберігання капусти та моркви. Зберігання картоплі передбачає кілька періодів: підсушування, лікування, охолодження та основний. Сховище цибулі повинно передбачати гарну систему обігріву та вентиляції. Склад з капустою вимагає хорошої циркуляції повітря крізь насип овочів.

У своєму овочесховище можна створити відсіки з різним мікрокліматом. Можна також звести ангар, який буде забезпечений вентиляцією, охолодженням і підігрівом. Ціна таких ангарів різна, але цілком доступна. Можна придбати як нове приміщення, так і б/в в хорошому стані.

Кращим рішенням для зберігання овочів буде придбання ангарів. У нас Ви зможете вибрати ангар з доставкою та встановленням для зберігання овочів, а також отримати кваліфікований монтаж будівлі.