Будівництво ангарів

Будівництво ангарів - Метал АнгарБудівництво ангарів досить швидкий процес, якщо звернутися до професіоналів. Саме цей фактор вигідно виділяє ангари перед багатьма іншими типами будівель. Вони дозволяють в найкоротші терміни розгорнути виробництво, склади, станції технічного обслуговування і приступити до роботи.

Ангари активно застосовуються в сільському господарстві для зберігання зерна до його продажу. Швидкість зведення дозволяє при необхідності швидко збільшувати обсяги зберігання протягом сезону. В цілому, будівництво ангарів може зацікавити дуже широкий спектр людей і викликати безліч питань, пов’язаних з будівництвом.

Будівництво ангарів – як почати

Перед тим як почати будівництво, потрібно зробити вибір ангара. Необхідно визначитися, для початку яка саме будівля Вам потрібна. Це залежить від її призначення. Ангари поділяють за кількома критеріями:

  • Наявність каркаса
  • Форма
  • Утеплення

Залежно, від того, який тип Ви виберете, буде змінюватися процес будівництва. Каркасний ангар дозволяє більш зручно проводити демонтаж і ремонтні роботи. Прямостінні ангари в будь – якому випадку вимагають наявність каркаса. У той же час, як розбірні без каркасні ангари вимагають меншого часу на зведення і менш вимогливі до фундаменту. Проте навантаження на такі ангари і монтаж додаткового обладнання більш обмежені.
Чимось середнім між цими двома видами буде тентовий ангар. Для нього, часто, фундамент не потрібний зовсім, а накривається він зверху різними матеріалами, в залежності від призначення. Каркасне рішення дозволяє побудувати ангар різних форм, в той час як форми без каркасного варіанту, фактично, обмежені варіаціями на тему арочного ангара. Форма ангара в першу чергу диктується його призначенням.

Відмінності Ангарів

Ангар також може бути холодним або утепленим. Якщо його основна мета просто вкривати врожай від дощу і прямого сонячного світла, то холодний арочний ангар буде відмінним вибором. А якщо ж він використовується для зберігання і ремонту техніки або як складське приміщення для різних типів товару, то його можна утеплити різними способами. Ці способи також залежать від його форми і наявності каркаса.

Сам процес будівництва вимагає спеціального інструменту і кваліфікованих працівників. Компанія Metal Angar спеціалізується на будівництві і демонтажі ангарів, а також на їх транспортуванні. Ми допоможемо підібрати потрібний ангар з нашого каталогу і ввести його в експлуатацію за максимально короткий час.