Металеві ангари

Металеві ангари - Метал АнгарВ даний час, одним з найбільш перспективних напрямків в будівництві масштабних комерційних об’єктів, є металеві ангари. Сучасні умови ведення бізнесу, вимагають розумного підходу при розгляді як варіантів будівництва, так і компанії – партнера.

Найкращим вибором для вирішення такого завдання є металевий ангар який швидко зводиться від виробника. Крім виготовлення нових конструкцій, компанія «Метал Ангар» пропонує ангари б\в, що дозволяє підібрати якісні варіанти за прийнятною ціною.

Купуючи металеві ангари, Ви отримуєте довговічні споруди, що перевершують за багатьма параметрами звичні капітальні будови з цегли або бетону. Основні переваги це: надійність конструкції, короткі терміни зведення, ціна в кілька разів менше ніж у будівель зі звичайних матеріалів.

Ангар з металоконструкцій – це Ваш вибір

Ангари з металоконструкцій гідна заміна стандартним будівлям із залізобетону. Цілий ряд переваг робить їх відмінним вибором у багатьох випадках:

  • При їх будівництві нема потреби в масивних фундаментах
  • Простота монтажу конструкції
  • Короткі терміни запуску в експлуатацію

Ці фактори та відносно низька ціна вихідних матеріалів дозволяють значно заощадити як фінанси так і час.

Стійкість ангарів з металоконструкцій до впливу природних факторів, висока зносостійкість, можливість поточних ремонтів, із заміною окремих фрагментів конструкції, значно подовжують термін служби будови. Можливість демонтажу споруди, з подальшим відновленням конструкції на новому місці, є величезним плюсом на користь ангарів при виборі способу будівництва.

Ангари з металоконструкцій можуть бути будь – якими по площі та конфігурації. Металевий каркас дозволяє, за бажанням клієнта, застосувати найрізноманітніші матеріали для зовнішньої обробки будівель. А якщо підходить безкаркасний ангар, то це дозволить заощадити час і витрати на будівництво

Металеві Ангари від компанії “Метал Ангар”

Виробничі та офісні будівлі, зерно та овочесховища, тваринницькі ферми, складські приміщення, торгові та виставкові комплекси, спортивні споруди, гаражі, автосалони, СТО, авіаційні ангари – ось неповний перелік застосування ангарів які Ви можете купити в компанії “Метал Ангар”.

Якісно, ​​надійно, в короткий термін, за доступною ціною – якщо це вимоги до виконавця замовлення, значить компанія “Метал Ангар” Ваш партнер. Ми забезпечуємо для своїх клієнтів максимально комфортні умови роботи та надаємо всі необхідні послуги, починаючи від підбору ангара та оформлення угоди, закінчуючи кваліфікованим транспортуванням і монтажем конструкції.