Монтаж / демонтаж

Монтаж і демонтаж ангарів

На сьогодні монтаж ангарів професіоналами стає все більш потрібним. До того ж є можливість придбати за доступну ціну Україна ангар б/в. Ангари різних конструкцій, які ми пропонуємо використовуються для зберігання продуктів, матеріалів, інструментів, утримання тварин, для виробничих приміщень, складів, станцій СТО.

Популярність споруд пояснюється надійністю, низькою ціною і швидким зведенням. Монтаж ангарів ціна абсолютно доступна і робиться в короткі терміни. Такі будівлі здатні витримувати підвищені навантаження.

Монтаж Ангарів - Метал Ангар

Монтаж ангарів різних класифікацій

Монтаж ангарів є ключовим етапом їх зведення. У нашій компанії, можливо, провести викуп ангара, замовити монтаж і доставку. У найкоротші терміни фахівці зроблять монтаж ангара такої класифікації:

Монтаж ангарів відбувається на місці будівництва у замовника і встановлюється на необхідний фундамент. З’єднання колон виконується балками та розпірками. Установка конструкцій включає монтаж прогонів. Вони забезпечують кріплення матеріалу стін і покрівлі до каркаса.

Безкаркасні арочні споруди не мають каркасних елементів, тому установка таких ангарів проходить набагато швидше. Експлуатаційні якості не поступаються каркасним спорудам. Метал Ангар професійно встановлює ангар будь – якого виду.

Демонтаж ангарів

Можливі виникнення ситуацій, коли необхідно провести демонтаж ангарів. При демонтажі всі комплектуючі елементи споруди розбираються та упаковуються для подальшого транспортування.

З чого починається розбирання будівлі. Спеціаліст оглядає будову та оцінює вартість робіт, визначає який інвентар та спецтехніку необхідно буде і складає детальний план. Всі пункти обов’язково узгоджуються з замовником.

Демонтаж ангарів проходить в короткі терміни. Це обумовлено тим, що для виготовлення металоконструкцій використовуються практичні матеріали. Розбирання будівель з металоконструкцій необхідно довіряти кваліфікованим робітникам з великим досвідом роботи. Це гарантує якість і надійність послуг. До того ж у професійній компанії є необхідна техніка та інвентар. Це прискорює процес і робить його безпечним. Компанія Метал Ангар надає послуги як в комплексі, так і окремо. З нами надійно!