Скупка ангарів

Ангар Продажа - Metal Angar


Якщо вам більше не потрібен ангар продаж це єдиний вибір. Самостійний продаж може стати досить ресурсомістким процесом. Крім того, що потрібно грамотно підготувати та скласти оголошення, спілкування з потенційними покупцями може бути в значній мірі тяжкою розмовою. Крім цього, потрібно провести кваліфіковану оцінку конструкції, а після продажу – потурбуватися про демонтаж і транспортування.

Ангар Продаж без проблем

Але не обов’язково самостійно проходити через всі кола бюрократії, продажу та пошуку покупця. Завдяки нашій послузі з викупу ангарів Ви можете уникнути безлічі дзвінків із запитаннями та спробами торгуватися.

Метал Ангар викуповує ангари б/в за хорошими цінами та крім цього, ми надаємо повний спектр послуг. З Метал Ангар продаж відбувається просто:

  • Оцінка ангара
  • Підготовка документів
  • Виїзд на місце розташування ангара нашого фахівця для огляду
  • Професійний демонтаж конструкції
  • Транспортування металоконструкцій

Процедура продажу ангара

Якщо потрібно швидко продати ангар, то Метал Ангар – кращий вибір. Вам достатньо просто вислати детальні фотографії об’єкта, після чого наші фахівці підготують комерційну пропозицію. Після узгодження деталей, представник компанії виїжджає на місце розташування конструкції. Він здійснює візуальну оцінку стану конструкції, висновок всіх необхідних угод з господарем і визначає обсяг робіт по демонтажу. Після цього, кваліфіковані монтажники розберуть конструкцію будь-якої складності в найкоротші терміни, які попередньо обговорюються з представником компанії “Метал ангар”.

Ангар продаж або обмін

Якщо ж Вам як і раніше потрібен ангар для ведення справ, але бізнес виріс зі старої конструкції, то ми можемо не тільки викупити ангар, а й запропонувати ангар б/в на заміну. У нашому каталозі можливо знайти широкий вибір ангарів і металоконструкцій будь-якого призначення, будь то невелика СТО або масивне зерносховище.

Співпрацюючи з нашою компанією, клієнт отримує повний спектр послуг від однієї компанії, якостям послуг якої можна довіряти. Нашою головною перевагою є те, що ми робимо все самостійно, не потрібно піклуватися про оцінку, транспортування або демонтаж ангара. Робота з одним підрядником гарантує контроль за кожним етапом однією компанією і мінімізує ризики в процесі.

Робота з Метал Ангар це швидко і надійно. Позбавте себе зайвих проблем!