Зерносховище

Зерносховище важливий об’єкт в сільськогосподарській діяльності. Основним його призначенням є безпечне та тривале зберігання злакових і зернових культур. Також в них дані культури проходять досушування та охолодження.

Зерносховище - Метал Ангар

Безкаркасний ангар – зерносховище яке швидко будується

Сучасні безкаркасні сільськогосподарські ангари є будівлями, які швидко зводяться, не вимагають заливки основного фундаменту і дають можливість покрити велику площу. За характеристиками таке зерносховище нічим не поступається будівлі з цегли або бетону. До того ж такий склад виготовляють з високоякісної рулонної сталі, і він обійдеться набагато дешевше капітальної будівлі.

Безкаркасні ангари, які використовують під будівництво зерносховищ, картопле та овочесховищ, забезпечують відмінний захист від різних атмосферних опадів. Також таке зерносховище відмінно захистить зерно від гризунів і птахів. Сприяє цьому унікальна метало конструкція, яка монтується швидко і без єдиного отвору.

Будівництво зерносховищ передбачає можливість установки будь – яких необхідних систем: систему контролю температури, вентиляцію, пожежну безпеку. Також зерносховище передбачає теплоізоляцію. Усередині безкаркасних ангарів можна встановити перегородки, які будуть відділяти різні сорти зерна. Для розподілу рівномірної ваги зерна по периметру можливо встановити напірні стіни. В таких умовах можна довго зберігати врожай.

Каркасний ангар – економічний склад для зерна

Каркасне зерносховище є одним з найдоступніших ангарів які до того ж швидко повертають вкладені гроші. Такі ангари мають мінімальні витрати на виробництво матеріалів, легкий і швидкий монтаж та демонтаж металоконструкцій. Такий ангар буде коштувати в багато разів дешевше капітальної будівлі. При цьому зберігається надійність і довговічність споруди.

Швидкомонтовані зерносховища відповідають всім нормам і стандартам і забезпечують:

  • Збереження зерна на довгий час
  • Надійний захист від птахів і гризунів
  • Захист від атмосферних опадів, поверхневих і ґрунтових вод
  • Контроль над навантаженням і вивантаженням продукції

У нашій компанії можна придбати зерносховища будь – яких розмірів, планування і місткості. До того ж є можливість вибрати не тільки новий ангар, а й б/в ангар у відмінному стані, що дуже зручно для підприємців – початківців. Ми пропонуємо не тільки високоякісні ангари, але й доставку, монтаж та викуп ангарів.