Безкаркасний ангар

Безкаркасний ангар - Метал АнгарБезкаркасний ангар (арочна будівля) з’явився понад п’ятдесят років тому. Завдяки багатьом хорошим характеристикам він отримав широку популярність. Ключові переваги – це швидке будівництво, доступна ціна, мобільність. Вагомими аргументами є невелика ціна матеріалів і робіт. При цьому зберігається надійність і безпека будівлі.

Безкаркасний ангар переваги

  • Легке зведення конструкції. Матеріали та обладнання перевозять на звичайній вантажівці. Для повного складання будівлі під ключ досить бригади з п’яти чоловік. Безкаркасний ангар не вимагає закладати фундаменту. Він зводиться за допомогою гвинтових свай. Монтаж можливо робити навіть при сильних морозах.
  • Розміри. Будь – яка довжина. Немає обмежень по довжині, ширина будівлі може бути сорок метрів, висота сімнадцять.
  • Надійність і міцність. Арочні панелі виготовляють зі сталі. Металеві ангари, для додаткового захисту від корозії, будівлю можна покрити спеціальним засобом. Він значно подовжує термін експлуатації. Конструкція відмінно витримує великі маси снігу.
  • Герметичність. Безкаркасний ангар зводиться без застосування кріпильних елементів. У будівлі немає отворів під кріплення. Шви акуратно зшиваються спеціальною машиною, і це гарантує відмінну водонепроникність. Такі конструкції добре витримують землетруси, сильні вітри, дощі і снігопади.
  • Можливість утеплення будівлі. Безкаркасний ангар при потребі  можна утеплити мінеральною ватою або пінополіуретаном.
  • Економія. Купити таку будівлю можливо на багато дешевше, ніж ангар традиційної конструкції. Немає необхідності в монтажі фундаменту, встановленні водостічних труб, каркаса, необхідності в ремонті і сервісному обслуговуванні.
  • Універсальність. Безкаркасний швидкий у будівництві ангар підходить для вирішення багатьох завдань: складських приміщень, спортивних майданчиків, розважальних центрів, магазинів, виробничих приміщень, гаражів, ферм. І це далеко не повний список, де може бути задієна дана споруда.

Велику роль відіграють такі чинники як: відсутність опорних колон, вільне планування, можливість установки будь – якого обладнання, можливість створення другого поверху, можливість установки в будь – якому місці вікон та брам. Безкаркасний ангар – якісна, унікальна, недорога альтернатива традиційним будівлям.
Метал Ангар пропонує вам широкий вибір безкаркасних конструкцій, професійний монтаж, демонтаж та транспортування.