Кращі ангари України

Замовити розрахунок

Хочу купитиХочу продати

Параметри
Чому саме ми

Купити ангар з металу в Україні

Ангари завжди займали важливе місце в будівництві промислових споруд (ферм, зерноскладів, складів та ін.). Такі характеристики, як швидкість будівництва і гарна якість, має значні переваги над бетонними та кам'яними спорудами. Проте, з розвитком технологій, ангари стали доступними не лише в будівництві промислових споруд, а також посіли значне місце серед комерційного будівництва: магазинів, СТО, автосервісів. Компанія "Метал Ангар" пропонує купити ангар під Ваш бізнес за доступною ціною. Нижче пропонуємо ознайомитися з цільовим використанням цих споруд. 

Для яких цілей варто купити ангар

  • Сервіс. Сьогодні купити ангар можна для стоянки і обслуговування різної техніки. Наприклад: для станції техобслуговування автомобілів, паркінгу, автосалону, автомийки. Також для вертольотів і літаків. Надійність і пожежна безпека сучасних ангарів відмінно підходить для цих цілей.
  • Популярна сфера застосування будови - виробництво. Ангари можуть досягати різних розмірів. Завдяки цьому в них можна розміщувати виробничі інструменти, верстати для роботи будь-якої складності. Завдяки тому, що вони швидко будуються, безпечні і доступні в ціні, в них можна можна розташувати, як робочий цех, так і офісне відділення.
  • Спорт і розвага. Хто б міг подумати, але ангари відмінно підходять для спортивних приміщень: тенісних кортів, футбольного поля, волейбольного майданчику, тиру, тренажерного залу, критого стадіону. Сьогодні не обов'язково купувати нові будови в Україні. Ангари, купити які можна в стані б/у, можуть стати модними розважальними центрами. Можна з легкістю в ньому розташувати кінотеатр, в якому будуть роздягальні, кафе, багато сидінь. Також можливо розмістити дитячі майданчики.
  • Торгові та складські приміщення. За цією технологією побудовано багато супермаркетів, магазинів, виставкових павільйонів і автосалонів. У таких випадках будова служить, як адміністративна будівля, торговий зал і склад, що дуже зручно. Швидкомонтовані будівлі, які ми пропонуємо, мають значну перевагу перед бетонними конструкціями і цегляними.
  • Сільське господарство. Цей напрямок вимагає таких приміщень, щоб зберігання і вивезення врожаю було зручним. Для зерна таке приміщення підходить, як не можна краще. Тут можна також зберігати добрива, паливо - мастильні матеріали. Особливо таке приміщення підходить для зерна. Ангари можна застосовувати для утримання тварин. Часто шукають оголошення «продам ангар» підприємці для вирощування квітів, грибів, овочів. Екологічно чисті будови відмінно підійдуть і для цих цілей.

Ангари, купити які дійсно хочеться!

На нашому сайті можна побачити ангари, які можливо придбати вже сьогодні. Надаємо допомогу в перевезенні будови, монтажі і демонтажі. Для постійних клієнтів існує система знижок і вигідних пропозицій. Ми готові до співпраці, телефонуйте!

Схема замовлення

Купити ангар

Відео про Metal Angar