Побудувати СТО

Побудувати СТО - Метал АнгарВи вирішили побудувати СТО. При цьому Вам непотрібні зайві витрати, підтискають терміни, не хочете завдавати зайвих незручностей, пов’язаних з будівництвом, сусідам. Необхідно купити ангар під сервіс. Компанія «Метал Ангар» пропонує металеві ангари власного виробництва, а також ангар б/в, що пройшли передпродажну підготовку. Можливість вибору дозволить розумно розпорядитися своїми фінансами.

 

Як побудувати СТО

Щоб побудувати СТО необхідно визначитися з об’ємом послуг які збираєтеся надавати, кількістю приміщень для майбутньої станції. Ангар з металоконструкцій допоможе втілити в життя будь-які Ваші задуми.

Це може бути та невелике приміщення для індивідуальної роботи; авто сервісний центр з підсобними приміщеннями, кафе і зоною очікування для клієнтів; СТО з авто мийкою. Металевий ангар краще рішення, через те, що мобільність конструкції дозволяє будувати приміщення будь-якої конфігурації. Зовнішнє оздоблення приміщень має важливе значення для передачі індивідуальності підприємства. Існує велика кількість різних варіантів обробки, які можна узгодити при виборі проекту.

Переваги ангару під СТО

Металевий ангар відрізняється відносною легкістю конструкції:

  • Щоб побудувати СТО не потрібно зводити важкий фундамент
  • Технологія збірки ангара, значно скорочує час будівництва об’єкта
  • Швидке введення в експлуатацію скорочує термін окупності будови

Не останню роль в будь-якому бізнесі грає ціна будівлі. Купівля ангара обійдеться в рази дешевше матеріалів для капітального будівництва. При цьому функціональні можливості будови повністю відповідають вимогам що ставляться до СТО.

До переваг ангара під сервіс також можна віднести такі параметри як: зручне транспортування за допомогою компанії, пожежна та екологічна безпека, тривалий термін експлуатації та надійність. Позитивним фактором конструкції є також її мобільність. Тобто подібні споруди досить легко збираються. При необхідності, їх можна буде також легко розібрати та знову звести на новому місці. Саме тому вони часто застосовуються в самих різних сферах діяльності. Можливо побачити як величезний промисловий ангар на околиці міста, так і спортивний ангар з тенісним кортом або футбольним майданчиком.

Побудувати СТО за допомогою фахівців «Метал Ангар» це значить отримати сучасну, надійну, зручну будівлю в найкоротші терміни, за вигідною ціною. Ми надаємо весь спектр послуг, починаючи від допомоги в підборі ангара до оформлення покупки, транспортування та установки на потрібному місці. Це дозволяє заощадити час і гроші, а також забезпечує контроль за всім процесом споруди.