Креслення ангара арочного

Арочний ангар короткий опис і креслення.

Арочні споруди бувають каркасні і безкаркасні.

Безкаркасний арочний ангар – це самонесуча металоконструкція, в якій немає додаткових опор, балок і ферм.

Каркасний арочний ангар має опорний збірно-розбірний металевої каркас (дуги ангара), зверху на який вже кріпиться профлист. Рекомендований крок установки між дугами становить ~ 3 метри. Самі дуги робляться з швелера або профільної труби розвареної між собою куточком або смугою. Комплектність однієї дуги збирається з двох, чотирьох або більше частин, на болтове з’єднання.

Арочні ангари мають велику популярність не тільки через швидкість зведення. Але одним з важливих переваг полягає дешева вартість будівництва в порівнянні з іншими типами швидкомонтованих будівель. Арочні ангари «Напівбочка» є правильним вибором, якщо вам необхідно побудувати склад, зерносховище або невелике виробництво за мінімальні гроші. Також необхідно зауважити, що оптимальний простір корисної площі досягається при будівництві ангара шириною від 12м і більше.

Також арочні ангари поділяють на «холодні» і «теплі» в залежності від матеріалу обшивки.

Використовуючи один шар профлиста в якості обшивки отримуємо “Холодний» (не утеплений ангар). Цей варіант підходить, коли замовнику досить захистити внутрішній простір від прямого попадання опадів, вітру. При чому температура і вологість всередині такого ангара не відрізнятиметься від вуличної.
Використовуючи багатошарову обшивку утворену двома шарами профлиста між якими у внутрішньому просторі укладається утеплювач (піноізол або мінеральна вата), паробар’єр та гідроізоляційні мембрани отримуємо – утеплений арочний ангар.

Фундамент під арочні ангари. Детальніше про фундаментах дивіться: Підготовка грунту і заливка фундаменту

Холодний арочний ангар може бути встановлений на будь-який майданчик з твердим покриттям. Установка опорних площ розміром ~ 50х50х120см повинно здійснюватися в місцях опори ферм на грунт.
Монтаж арочного теплого ангара вимагає наявності стрічкового фундаменту по зовнішньому периметру. Оскільки фундамент виконує не тільки силову функцію, а й вирішує питання гідроізоляції стін і простору всередині напівбочки.

Вартість каркасних і безкаркасних аркових ангарів буде залежати від кліматичних особливостей регіону, габаритів, виду конструкції, що обгороджує, наявності утеплення. Пропозиції б / у аркових ангарів, докладний опис і фото, дивіться на нашому сайті в розділі: арочні ангари.

Креслення арочного ангара.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *