Елементи металоконструкції

Збірні металоконструкції - Метал АнгарЗбірні металоконструкції дуже популярні в сучасному будівництві. Їх можливо використовувати як окрему споруду, яке здатне витримати сильні навантаження, або окрему складову будівлі.

Область застосування дуже широка. З них можна зводити як одноповерхові, так і багатоповерхові будівлі: ангари, гаражі, сховища, склади, ангари для виробництва та багато інших об’єктів. Збірні металоконструкції мають можливість індивідуального проектування, що може забезпечити малу металомісткість, унікальний зовнішній вигляд і багатофункціональність.

Збірні металоконструкції переваги

Сьогодні багато будівельників відмовилися від традиційних будівельних матеріалів. Велику популярність мають будівлі, які швидко будуються. Це викликано наступними незаперечними перевагами:

  • Значно менші витрати на будівництво
  • Швидкі терміни збирання споруд
  • Збірні металоконструкції мають легку вагу, що дає можливість зробити просту конструкцію фундаменту
  • Довговічність, міцність і надійність
  • Можливість індивідуального проекту
  • Виконання металоконструкцій нестандартних форм
  • Легкість демонтажу і заміни елементів металоконструкцій при потребі

Елементи збірних металоконструкцій

Швидко монтовані споруди з металевих каркасів мають просту конструкцію:

  • Вертикальні колони кріпляться до фундаменту за допомогою закладних деталей. З’єднуються з поперечними рамами спеціальними болтами
  • На етапі проектування прораховується додаткова система розтяжок, яка забезпечує потрібну міцність
  • Елементи каркаса обшиваються листовими матеріалами

Наша компанія пропонує не тільки різні види ангарів, а й: розкомплектовані споруди, ферми металеві, балки колонні, б/в сендвіч – панелі, б/в профлисти.

Збірні металоконструкції виробляють з різних профілів, які є основними матеріалами: тонких і товстих листів, круглих і профільних труб, куточків, таврів, двотаврів, швелера. Великою перевагою збірних металоконструкцій є їх універсальність і швидка доставка на об’єкт в готовому для монтажу вигляді.

Використання збірних металоконструкцій значно мінімізує витрати на будівництво. При цьому забезпечує задані характеристики об’єкта. Якщо вам для будівництва необхідні металоконструкції, виготовлення і монтаж – довіртеся висококваліфікованим фахівцям з Метал Ангар. Це заощадить час і бюджет, а також принесе бажаний результат. Ми також пропонуємо широкий вибір різноманітних ангарів послуги з доставки та оцінки ангарів та металоконструкцій.